Zbyškovi mravenci

Chov mravenců, druhy mravenců, formikárium a obrázky

Hlavní strana

Aktuality

V mém chovu se teď neděje vůbec nic nového. Mravenci nepřibývají, ale v hnízdě je vydět množství larev a vajíček.

Nemam teď čas přidávat nové příspěvky, protože mě tlačí zkouškový období. Jak budu moct přidám nové články. Mam teďka v hlavě nápad na zlepšení formikária co se týče udržení vhodné vlhkosti.

Můj chov

Bohužel dneska nemůžu ohlásit nový přírůstek, ale naopak. Zemřela jedna dělnice. Podle všeho přirozený příčiny úmrtí. Když člověk chová hmyz, musí se s nějakou tou ztrátou smířit.

 
Posledni komentare
28.01.2009 15:49:29: R.I.P.smiley${1}

Můj chov

Už se ty mravenci ani nedají spočítat. Né, že by jich bylo tolik. Ale furt se hejbou a někam zalézají. Dneska jsem viděl 8 dělnic a královnu, ale 3 dělnice většinou zůstávaj uvnitř hnízda.

Žádost

Rád bych zjistil jak na tom jsou moje stránky. Jestli je něco co chcete vědět, nebo zjistit o mravencích a nenašli jste to zde. Napište to do diskuze a já informace doplním. A pokud možno hlasujte v anketě o kvalitě stránek. Děkuji

Můj chov

!!POZOR na medovou vodu!! Medová voda ve formikáriu časem tuhne a někteří mravenci si v ní musí mermomocí zaplavat. A je to docela operace je vyndat. Mít přilepeného mravence medem na špejli je docela ošemetná situace

1  
..  
7  
8  
9  
10